Niepubliczne Przedszkole Katolickie w Łomży

Serdecznie zapraszamy do Niepublicznego Przedszkola Katolickiego w Łomży

Serdecznie zapraszamy do Niepublicznego Przedszkola Katolickiego w Łomży, które mieści się przy ul. Radzieckiej 4 - przy zabytkowych, kamiennych schodach, w pobliżu Klasztoru Ojców Kapucynów. Patronem przedszkola jest św. Franciszek z Asyżu.

Przedszkole prowadzone jest przez Zgromadzenie Sióstr Służek NN.M.P Niepokalanej. Istniejemy w Łomży od 1998roku i wychowujemy dzieci w rodzinnej atmosferze w duchu wartości chrześcijańskich. Tych, którzy chcieliby do nas dołączyć serdecznie zapraszamy, mamy jeszcze wolne miejsca dla dzieci w wieku od 2,5r.ż. do 6 lat.

Naszym przedszkolakom oferujemy: domową kuchnię z pysznymi obiadami i własnymi wypiekami, zajęcia rozwijające, język angielski, plastyczne, rytmiczne, gimnastykę korekcyjną, zajęcia z kodowania, systematyczne spotkania z logopedą i oczywiście religia.

Rekrutacja trwa cały rok,

Telefon kontaktowy: 794 445 664 lub 86 216 69 50