Niepubliczne Przedszkole Katolickie w Łomży

Galeria Wydarzeń

Bal Wszystkich Świętych

"Taki duży, taki mały może świętym być.... "

Dziś od rana w naszym przedszkolu trwa bal Wszystkich Świętych. Jest jak w niebie?, dużo radości i dobra zabawa.

Przesłaniem balu świętych jest zaproszenie nas do świętości prostej, zwyczajnej, codziennej i radosnej, jak święci, którzy żyli w zwyczajnym świecie.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie strojów dla dzieci. Dzięki Wam w przedszkolu dziś jak w niebie, pięknie, kolorowo i święcie

Narodowy Dzień Niepodległości

W naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowy Dzień Niepodległości. Z tej okazji grupa czterolatków zorganizowała Konkurs Recytatorski "11 listopada- Dzień Niepodległości". Dzieci fantastycznie poradziły sobie z recytacją oraz występami przed starszymi kolegami oraz Jury. W przerwach między recytacją wierszy wszystkie przedszkolaki wzięły udział w zabawach muzyczno- ruchowych.

Zapraszamy na kilka wspomnień z tego wyjątkowego dnia.

Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki ? w 2002 roku.

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu ? Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo ?czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!?

spotkanie ze Św. Mikołajem

Dziś do naszego przedszkola przybył długo oczekiwany przez dzieci Św. Mikołaj oczywiście ze swoim reniferem Rudolfem radości było co niemiara! Serdecznie dziękujemy za tak miłe odwiedziny i zapraszamy za rok o tej porze?

?Usiądź z nami Mikołaju pewnie się zmęczyłeś, żeby nas odwiedzić dzisiaj szmat drogi przybyłeś. Na twój przyjazd przedszkolaki od dawna czekały i dla ciebie upominki i poczęstunek też przygotowały?